FEST KLIP 2017

FESTKLIP 8. ročník !!! Vážení přátelé, letos proběhne již 8. ročník našeho „Festivalu amatérských videoklipů regionálních kapel“. Jediný festival v ČR, který pomůže amatérským kapelám ukázat co umí. Stačí poslat na naše internetové stránky svůj video klip. Každý rok se účastní této soutěže přibližně 20 kapel a my se snažíme, ať je vidí co nejvíce lidí na sociálních sítích a v regionálních TV. Sledujte naše stránky, ať víte kdy začíná veřejné hlasování. To je povel pro vás. Začněte vkládat svá vide na naše stránky. Hlasování na www.festklip.cz  od 1.10.2017 ve 24.00 hod. Těšíme se na vás.

Festklip 7 začíná!

Vážení přátelé, začíná 7. ročník amatérských video klipů FestKlip.

Kapely nesmí být v  OSA!

 Od 15.10.2016 posílejte své video klipy na náš portál

www.festklip.cz. Veškeré informace najdete v jednotlivých odkazech. 
Internetové hlasování začíná 15.10.2016 a končí 17.11.2016 ve 24:00 
hod. My vám pomůžeme zviditelnit vaší kapelu a vaše video spoty pomocí 
sociálních sítí a regionálních televizí.

Cena za nejlepší videoklip zůstává v Mostě !

Cena za nejlepší videoklip zůstává v Mostě !

 
Vyhlášeny byly výsledky už pátého ročníku FESTKLIPu – festivalu videoklipů regionálních muzikantů. 28 přihlášených klipů hodnotila odborná porota, hlasovali i lidé po internetu.
Mostecký hip-hopový raper, který si říká Pechi, vydal v létě své debutové album Back To The Basics. Teď získal cenu odborné poroty za nejlepší videoklip.
V porotě přitom i letos zasedl hudební producent Míra Kuželka, kameraman Martin Studecký a hudebník Jan Pimper. Na druhém místě skončili Pomalu Plující a jejich klip Vzpomínky, třetí byli FDK – The First Dream.
Hlasování po internetu se zúčastnilo celkem 2 233 lidí. Pro větší objektivitu bylo možné z jedné IP adresy hlasovat pro klip pouze jednou. Vítězem se stali chomutovští X - Left to Die, pro které hlasovalo 678 fanoušků. 
Vyhlášení výsledků se uskutečnilo v Metro Music Club v Mostě. Jako hosté zahrála kapela Za 5 minut 12. Gratulujeme oceněným a všem účastníkům FESTKLIPU moc děkujeme !

Výsledky Festklipu 2015

V šestém ročníku Festklipu 2015 soutěžilo 22 videoklipů a hlasovalo celkem 1086 fanoušků.

V hlasování vyhrála skupina Radio Jerevan (Podštejn) 364 hlasů.

Porota ve složení Míra Kuželka, Martin Studecký, Honza Pimper a Petr Barňák

vybrala tyto videoklipy: 1. místoThe Fialky (Praha) - Holiday Back to the future tribute!

                                     2. místo Marián & 333 (Ostrava) - Chudý a bohatý

                                     3. místo PEchiOnlajn (MOst) - Déšť (The Rain) ft. Drogy D (prod. Elbe) #LetsGetIt

Všem oceněným blahopřejeme!

Vaše klipy v televizi po celé ČR a na Slovensku!

Vaše klipy opět v televizi !

Klipy přihlášené do FESTKLIPU - festivalu hudebních videoklipů- budou i letos v televizním vysílání viditelném po celé ČR a na Slovensku. Přihlášené klipy, i ty z loňských ročníků, se postupně objeví ve vysílání Regionální televize.cz, která je mediálním partnerem projektu. Jako první bude odvysílán 8 minutový klip o skupině Anarchuz, která dvakrát za sebou v přechozích letech zvítězila. Diváci ho mohou shlédnout  zítra, ve čtvrtek  3.10.2013, ve 20:20 hod.  REGIONÁLNÍ TELEVIZI.CZ naladíte přes satelit Astra 3B a kabelové televize. O dalších termínech vysílání vás budeme informovat. Své soutěžní klipy můžete přihlašovat, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Slavnostní vyhlášení se bude konat 22.11.2013.