FEST KLIP 2016

Dlužíme vám výsledky ze včerejší noci. V kategorii, kterou hodnotila porota, se vítězem stala kapela Wasabi a klip k písni Zdi, druzí skončili Whats your favorite number s klipem ke skladbě Not a Haydn's Symphony, na třetím místě je to teplická kapela Blue rocket s klipem k písni Zley. V hlasování fanoušků po internetu získala první místo pražská kapela Sailentea s klipem ke skladbě Let me disappear. Celkem bylo letos přihlášeno 22 klipů a po internetu hlasovalo 852 hlasujících z unikátních IP adres. Včerejší večer v Metro music clubu v Mostě se vyvedl velice, po internetu ho přes živé vysílání na facebooku sledovalo 2 600 lidí. Všem vám děkujeme za skvělou atmosféru. 

Festklip 7 začíná!

Vážení přátelé, začíná 7. ročník amatérských video klipů FestKlip.

Kapely nesmí být v  OSA!

 Od 15.10.2016 posílejte své video klipy na náš portál

www.festklip.cz. Veškeré informace najdete v jednotlivých odkazech. 
Internetové hlasování začíná 15.10.2016 a končí 17.11.2016 ve 24:00 
hod. My vám pomůžeme zviditelnit vaší kapelu a vaše video spoty pomocí 
sociálních sítí a regionálních televizí.

Cena za nejlepší videoklip zůstává v Mostě !

Cena za nejlepší videoklip zůstává v Mostě !

 
Vyhlášeny byly výsledky už pátého ročníku FESTKLIPu – festivalu videoklipů regionálních muzikantů. 28 přihlášených klipů hodnotila odborná porota, hlasovali i lidé po internetu.
Mostecký hip-hopový raper, který si říká Pechi, vydal v létě své debutové album Back To The Basics. Teď získal cenu odborné poroty za nejlepší videoklip.
V porotě přitom i letos zasedl hudební producent Míra Kuželka, kameraman Martin Studecký a hudebník Jan Pimper. Na druhém místě skončili Pomalu Plující a jejich klip Vzpomínky, třetí byli FDK – The First Dream.
Hlasování po internetu se zúčastnilo celkem 2 233 lidí. Pro větší objektivitu bylo možné z jedné IP adresy hlasovat pro klip pouze jednou. Vítězem se stali chomutovští X - Left to Die, pro které hlasovalo 678 fanoušků. 
Vyhlášení výsledků se uskutečnilo v Metro Music Club v Mostě. Jako hosté zahrála kapela Za 5 minut 12. Gratulujeme oceněným a všem účastníkům FESTKLIPU moc děkujeme !

Výsledky Festklipu 2015

V šestém ročníku Festklipu 2015 soutěžilo 22 videoklipů a hlasovalo celkem 1086 fanoušků.

V hlasování vyhrála skupina Radio Jerevan (Podštejn) 364 hlasů.

Porota ve složení Míra Kuželka, Martin Studecký, Honza Pimper a Petr Barňák

vybrala tyto videoklipy: 1. místoThe Fialky (Praha) - Holiday Back to the future tribute!

                                     2. místo Marián & 333 (Ostrava) - Chudý a bohatý

                                     3. místo PEchiOnlajn (MOst) - Déšť (The Rain) ft. Drogy D (prod. Elbe) #LetsGetIt

Všem oceněným blahopřejeme!

Vaše klipy v televizi po celé ČR a na Slovensku!

Vaše klipy opět v televizi !

Klipy přihlášené do FESTKLIPU - festivalu hudebních videoklipů- budou i letos v televizním vysílání viditelném po celé ČR a na Slovensku. Přihlášené klipy, i ty z loňských ročníků, se postupně objeví ve vysílání Regionální televize.cz, která je mediálním partnerem projektu. Jako první bude odvysílán 8 minutový klip o skupině Anarchuz, která dvakrát za sebou v přechozích letech zvítězila. Diváci ho mohou shlédnout  zítra, ve čtvrtek  3.10.2013, ve 20:20 hod.  REGIONÁLNÍ TELEVIZI.CZ naladíte přes satelit Astra 3B a kabelové televize. O dalších termínech vysílání vás budeme informovat. Své soutěžní klipy můžete přihlašovat, pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Slavnostní vyhlášení se bude konat 22.11.2013.