Partnery FESTKLIPU jsou REGIONÁLNÍ TELEVIZE.CZ a hudební portál BANDZONE.CZ

Soutěžní videoklipy letos vidí tisíce lidí v televizním vysílání po České republice a Slovensku. Ode dneška jsou to další tisíce lidí na internetu.

Soutěžní videoklipy mohou lidé vidět každý den v Regionální televizi.cz, která vysílá po satelitu celoplošně po ČR. Klipy jsou nasazovány každý den krátce před devátou hodinou večer a opakují se ve čtyřech reprízách.

O FESTKLIPU  se ale ode dneška dozví další statisíce lidí. Pořádající společnost MISTRAL TV produkce, s.r.o. totiž začala spolupracovat s hudebním portálem BANDZONE.CZ, který se stal dalším mediálním partnerem festivalu. A tak každá kapela, na jejíž profil se hudební fanoušci na internetových stránkách BANDZONE podívají, upozorní na festival. Nic tak nebrání tomu, aby se na FESTKLIP  hlásily další hudební kapely. Přihlašování ještě není uzavřeno. Potenciál BANDZONE.CZ je přitom opravdu velký. Na jejich hudebním portále je přes 32 tisíc registrovaných hudebních kapel a téměř 160 tisíc fanoušků!

Na závěr připomínáme, že hlasování veřejnosti o nejlepší videoklip FESTKLIPU bylo spuštěno na začátku října. A zájem je opravdu velký.  Za první dny podpořilo klipy téměř 800 fanoušků. Každý přitom může hlasovat pouze jednou. Toto pravidlo stanovili organizátoři festivalu pro to, aby hlasování po internetu bylo co nejvíce spravedlivé.

FESTKLIP je pořádán s finanční podporou Ústeckého kraje a města Most.

MOTTO FESTKLIPu: „ Je jedno, co hraješ …ukaž, jak u toho vypadáš!“