Milí přátelé, fandové  a naši soutěžící a hosté :) Slavíme malé jubileum:) letošní rok je totiž již jubilejní desátý ročník soutěžního hudebního festivalu známeho pod názve FESTKLIP. Pevně věříme, že i letos se v hojném počtu zúčastníte a pošlete nejméně tolik klipů stejně jako tomu bylo v loňském roce.

Zde jsou důležité termíny pro Vás:

Počínaje dnem 13. 9. 2019 budete moci přihlašovat své soutěžní videoklipy a zároveň bude zprovozněno hlasování pro veřejnosti.

Pozor! Hlasování veřejnosti bude ukončeno dnem 31. 10. 2019.

V polovině listopadu (přesný termín upřesníme) se uskuteční vyhlášení výsledků letošního FESTKLIPU 2019.         I letos si budete moci prohlédnout všechny přihlášené videoklipy. Budete moci sledovat živě práci odborné poroty, a zároveň se dozvíte určitě spoustu zajímavých informací o odborné posuzování soutěžních videoklipů a zákulisí festivalu a jako hosta si v průběhu poslechnete vystoupení vítěze loňského ročníku.

Takže zbývá jediné, pokud máte svůj videoklip a chcete se letos soutěže zůčastnit, vložte svůj videoklip na náš web a přihlašte se tím aktivně na FESTKLIP 2019. V případě jakýchkoli nejasností, problémů či dotazů kontaktujte realizační tým festivalu, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

            A opravdu se na Vás těšíme :)