Festival FESTKLIP je založen na principu přehlídky soutěžních videoklipů. Ten nejpovedenější je vybírán ve dvou kategoriích – verdiktem odborné poroty a internetovým hlasováním veřejnosti. Hlasovat a posílat své videoklipy můžete na adrese „festklip.cz“ pohodlně i z mobilních telefonů od 1. 9. 2018. Upozorňujeme Vás na fakt, že z důvodu regulérnosti je povolen hlas z jedné IP adresy nebo telefonního čísla!

Svůj soutěžní videoklip přihlásíte jednoduše na těchto stránkách v sekci „POŠLI VIDEOKLIP“. Nezapomeňte vyplnit všechny důležité identifikační údaje včetně jmen osob, která mají na svědomí režii, kameru, scénář nebo animace klipu. Ten nahrajte na například na Youtube  a pak už jen sledujte, jak obstojí mezi ostatními. Velmi bychom uvítali ještě i nepovinný údaj označení regionu ve kterém se svojí muzikou působíte, nejlépe v "Poznámce".

Zde jsou důležité termíny:

Od 1. září 2018 můžete přihlašovat soutěžní videoklipy a zároveň může volně hlasovat veřejnost. Hlasování bude ukončeno 28. října 2018 o půlnocí.

V polovině listopadu (přesný termín upřesníme co nejdříve :)  se uskuteční vyhlášení výsledků hlasování veřejnosti a hodnocení odborné poroty letošního FESTKLIPU 2018. Během tohoto večera si v internetovém vysílání prohlédnete všechny přihlášené videoklipy, budete sledovat práci odborné poroty a určitě se dozvíte spoustu zajímavých informací o festivalu a jako hosta si poslechnete živě vítěze loňského ročníku 2017, který se vyhlašování toho letošního ročníku zúčastní.

Pokud jste tedy kapela nebo sólista máte svůj videoklip a chcete se festivalu zúčastnit, přihlaste se na FESTKLIP 2018.

V případě jakýchkoli nejasností či dotazů kontaktujte realizační tým festivalu na e-mailové adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..